Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Parafia św. Michała Archanioła w Gliwicach

Ogłoszenia duszpasterskie

15 PAŹDZIERNIKA 2017

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W październiku zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych - codziennie o 17:15, w piątki o 18:30 a w soboty o 8:30. Różaniec odmawiamy również we wtorki i czwartki po porannej Mszy św.
  2. Dzisiaj o 19:00 kolejne posiedzenie parafialnego Zespołu Synodalnego.
  3. W poniedziałek (16 października) uroczystość św. Jadwigi, patronki Śląska. W tym dniu przypadają imieniny Biskupa Seniora Gerarda Kusza, o którym pragniemy pamiętać w naszych modlitwach.
  4. W środę (18 października) święto św. Łukasza, Ewangelisty. W modlitwie różańcowej pamiętać pragniemy o pracownikach służby zdrowia.
  5. W czwartek o 18:00 Msza św. szkolna; nie będzie porannej Mszy św. o 7:00.
  6. Intencje Mszy św. można zamawiać w kancelarii parafialnej oraz po Mszy św. w zakrystii. W kancelarii parafialnej przyjmujemy już intencje na przyszły rok. W tym tygodniu kancelaria parafialna nieczynna we wtorek i czwartek.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania Gościa Niedzielnego.
  8. W zakrystii są już do nabycia kalendarze Hospicjum (w cenie 10 zł za egzemplarz).
  9. Dzisiaj kolekta na potrzeby parafii a przed kościołem zbiórka na pomoc dla ofiar trzęsienia ziemi w Meksyku. Bóg zapłać za złożone ofiary. W przyszłą niedzielę kolekta na Misje.