Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Parafia św. Michała Archanioła w Gliwicach

Ogłoszenia duszpasterskie

14 STYCZNIA 2018

II NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W związku z odwiedzinami duszpasterskimi w tym tygodniu Msze św. codziennie tylko rano o 7:00 (nie będzie Mszy św. wieczornej o 18:00); w sobotę o 8:00 i 18:00.
  2. Dzisiaj (14 stycznia) przypada Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.
  3. W środę (17 stycznia) Dzień Judaizmu w Kościele katolickim w Polsce.
  4. W czwartek (18 stycznia) rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan, który kończy się świętem Nawrócenia św. Pawła (25 stycznia). W ramach Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan 21 stycznia o 15:30 w kościele Katedralnym św. Apostołów Piotra i Pawła zostanie odprawione nabożeństwo ekumeniczne pod przewodnictwem Ks. Bp. Jana Kopca z udziałem duszpasterzy i wiernych Parafii Ewangelicko-Augsburskiej i Ewangelicko-Metodystycznej w Gliwicach. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  5. W przyszłą niedzielę (21 stycznia) przypada Dzień Babci.
  6. Porządek odwiedzin duszpasterskich – kolędy - na stronie internetowej naszej parafii i w gablotkach ogłoszeń duszpasterskich. Na dodatkowe odwiedziny duszpasterskie można zapisać się w zakrystii.
  7. Intencje Mszy św. można zamawiać w kancelarii parafialnej (również telefonicznie) oraz po Mszy św. w zakrystii. W czasie kolędy kancelaria parafialna nieczynna w godzinach popołudniowych.
  8. W zakrystii można jeszcze nabyć małe świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom (5 zł) i kalendarze Hospicjum (10 zł).
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  10. Dzisiaj kolekta na potrzeby parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary. W przyszłą niedzielę kolekta kolędowa.