Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Parafia św. Michała Archanioła w Gliwicach

Ogłoszenia duszpasterskie

22 KWIETNIA 2018

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

  1. Dzisiaj Światowy Dzień Modlitw o Powołania. O 17:15 nieszpory z modlitwą w tej ważnej dla wszystkich intencji.
  2. Jutro (poniedziałek 23 kwietnia) uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski. W tym dniu przypada 40 rocznica święceń kapłańskich ks. proboszcza i jego rocznikowych kolegów, którzy w naszej świątyni parafialnej o godzinie 11:00 złożą wspólnie dziękczynną ofiarę Mszy św. pod przewodnictwem abp. Alfonsa Nossola. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  3. We wtorek o 18:00 Msza św. z przygotowaniem do sakramentu bierzmowania dla uczniów klas VI i VII szkół podstawowych oraz II gimnazjum a po Mszy św. spotkanie.
  4. W środę (25 kwietnia) święto św. Marka Ewangelisty. Wieczorna Msza św. z nabożeństwem o dobre urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy na roli.
  5. W czwartek o 18:00 Msza św. z udziałem dzieci przygotowujących się do I Komunii św. oraz uczniów klas IV szkoły podstawowej ich rodziców (po Mszy św. omówienie rocznicy I Komunii św.).
  6. W dniach 28 kwietnia – 1 maja (od soboty do przyszłego wtorku) – Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza na III Śląską Pieszą Pielgrzymkę do Krakowa Łagiewnik. Więcej informacji na stronie: www.ddmgliwice.pl.
  7. Intencje Mszy św. można zamawiać w kancelarii parafialnej (również telefonicznie) oraz po Mszy św. w zakrystii.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  9. Dzisiaj kolekta na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  10. Bóg zapłać wszystkim, którzy 1% swego podatku przekazali na rzecz Caritas naszej parafii. Prosimy o kontynuowanie tej akcji. Wzór wypełnionej deklaracji podatkowej znajduje się w gablotce parafialnej i na stronie internetowej