Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Parafia św. Michała Archanioła w Gliwicach

Ogłoszenia duszpasterskie

18 LUTEGO 2018

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. W każdy piątek o 17:00 Droga Krzyżowa z wypominkami za zmarłych a w niedzielę o 17:00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Za udział w nabożeństwie Gorzkich Żali można zyskać odpust zupełny.
  2. W środę o 19:00 Krąg Biblijny i katecheza dla dorosłych (zapraszamy do salki na plebanii).
  3. W czwartek Msza św. szkolna z Drogą Krzyżową dla dzieci.
  4. W piątek o 18:30 spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania uczniów klas VI i VII szkoły podstawowej oraz II gimnazjum a o 19:00 dla uczniów klas III gimnazjum.
  5. Intencje Mszy św. można zamawiać w kancelarii parafialnej (również telefonicznie) oraz po Mszy św. w zakrystii.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  7. Dzisiaj kolekta na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary. Do skarbonki w kościele można składać ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu i świąteczną dekorację kościoła. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby parafii a przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc dla dzieci w Afryce.
  8. Trwa wielkopostna akcja pomocy ubogim. Przygotowane przez Caritas tytki można zabrać do domu a po wypełnieniu złożyć w zakrystii. Można też zabrać z sobą skarbonki na jałmużnę wielkopostną. Hasłem tegorocznej zbiórki jest Dar Juniora dla Seniora.