Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Parafia św. Michała Archanioła w Gliwicach

Ogłoszenia duszpasterskie

19 MARCA 2017

NIEDZIELA III WIELKIEGO POSTU

  1. Dzisiaj o 16:45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Za udział w nabożeństwie Gorzkich Żali można uzyskać odpust zupełny.
  2. Jutro (poniedziałek 20 marca) liturgiczny obchód uroczystości św. Józefa. Msze św. o 8:00 i 18:00.
  3. W sobotę (25 marca) uroczystość Zwiastowania Pańskiego – 25 rocznica powstania Diecezji Gliwickiej – w kościele katedralnym o godz. 11:00 rozpoczęcie I Synodu Diecezjalnego.
  4. W uroczystość Zwiastowania Pańskiego przypada również Dzień Świętości Życia zachęcamy do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, którego życie w łonie matki jest zagrożone, a matki oczekujące potomstwa o przyjęcie specjalnego błogosławieństwa (po Mszy św.).
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje parafialne.
  6. W środę o 19:00 Krąg Biblijny.
  7. W czwartek o 17:15 spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św., o 18:00 Msza św. szkolna z Drogą Krzyżową dla dzieci, a po Mszy św. spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania uczniów klas II gimnazjalnych.
  8. W piątek o 17:00 Droga Krzyżowa z wypominkami za zmarłych.
  9. Intencje Mszy św. można zamawiać w kancelarii parafialnej oraz po Mszy św. w zakrystii.
  10. Dzisiaj kolekta na Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjny dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Rusinowicach. Do skarbonki można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. W przyszłą niedzielę kolekta na prace remontowe, które zaraz po Wielkanocy rozpoczniemy w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.