Parafia św. Michała Archanioła w Gliwicach

Parafia św. Michała Archanioła w Gliwicach

PORZĄDEK MSZY ŚW. W NIEDZIELĘ 25 PAŹDZIERNIKA

W kościele może przebywać równocześnie 26 osób.

Intencje Mszy Świętych

24.10.2020 – WIGILIA XXX NIEDZIELI ZWYKŁEJ

18:00 O zdrowie dla Damiana


25.10.2020 – NIEDZIELA – XXX ZWYKŁA

7:00 Za parafian

8:00 O ustanie pandemii

9:00 Za †† Tadeusza i Zofię Golonka oraz Zofię Wójcik

10:00 Za śp. ks. Rudolfa Halembę

11:00 Za śp. Jadwigę, Tadeusza, Genowefę i Magdalenę

13:00 W intencji Elżbiety w 85 r. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże

14:30 trydencka

17:15 Nabożeństwo różańcowe

18:00 Za †† mamę Marię w 15 r. śm., syna Zbyszka w 25 r. śm. i †† rodzeństwo

20:00 akademicka


26.10.2020 – Poniedziałek

7:00 Za † Piotra Sinka (od rodziny Karkocha)

17:15 Nabożeństwo różańcowe

18:00 Za śp. Helenę Filipkowską


27.10.2020 – Wtorek

7:00 Za † Weronikę (od rodziny Strojnych)

17:15 Nabożeństwo różańcowe

18:00 W intencji Stanisławy Borkowskiej w 90 r. urodzin


28.10.2020 – ŚRODA – ŚW. SZYMONA I JUDY TADEUSZA

7:00 Za † Weronikę (od rodziny Molendowskich)

17:15 Nabożeństwo różańcowe

18:00 Za † siostrę Halinę w 1 r. śm.


29.10.2020 – Czwartek

7:00 Intencja wolna

17:15 Nabożeństwo różańcowe

18:00 Za †† rodziców Helenę i Oswalda, siostrę Teresę, rodziców Stanisławę i Ludwika oraz †† z pokrewieństwa z obu stron


30.10.2020 – Piątek

7:00 Za †† Stanisławę Wójcik i Mariannę Gołda

17:15 Nabożeństwo różańcowe

18:00 Za †† Bolesławę Niezabitowską w 1 r. śm., syna Andrzeja, męża Michała Niezabitowskich oraz rodziców Antoninę i Józefa Studzienieckich


31.10.2020 – Sobota

8:00 Za † Zofię Simon; Nabożeństwo różańcowe


31.10.2020 – WIGILIA UROCZYSTOŚCI WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

18:00 Za † Zbigniewa Rozkruta w r. śm.


1.11.2020 – NIEDZIELA – WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

7:00 Za †† rodziców Adolfa i Rozalię Werner i †† z pokrewieństwa

8:00 O ustanie pandemii

9:00 Za parafian

10:00 Intencja wolna

11:00 Za † Krystynę Czeszowic (od sąsiadów)

13:00 Intencja wolna

14:30 trydencka

17:15 Nabożeństwo za zmarłych

18:00 Za śp. Marię Kempa z mężem Józefem, synem Kazimierzem i synową Heleną; za śp. Alfreda Radzioch i dusze †† z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące

20:00 akademicka


2.11.2020 – Poniedziałek – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

7:00 Za †† polecanych w wypominkach

8:00 Za wszystkich wiernych zmarłych

9:00 Za wszystkich wiernych zmarłych

10:00 W intencji Ojca świętego

11:00 W intencji Ojca świętego

17:15 Nabożeństwo za zmarłych z wypominkami

18:00 Za †† polecanych w wypominkach

20:00 akademicka


3.11.2020 – Wtorek

7:00 Za †† z rodzin Simon i Szczepańskich polecanych w wypominkach

17:15 Nabożeństwo za zmarłych z wypominkami

18:00 W intencji Łukasza Smugi z ok. 18 r. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże


4.11.2020 – Środa – św. Karola Boromeusza

7:00 Za † Ryszarda Jerzak

17:15 Nabożeństwo za zmarłych z wypominkami

18:00 Za †† Stanisława Bałdyga, Michała Milewskiego i Annę Stetkiewicz


5.11.2020 – Czwartek

7:00 Za †† mamę Monikę i syna Grzegorza

17:15 Godzina święta z różańcem za zmarłych

18:00 Za †† Wacława Wojciechowskiego, rodziców z obu stron, siostry i †† z rodziny


6.11.2020 – Piątek

9:00 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa

17:15 Nabożeństwo za zmarłych z wypominkami

18:00 Za † Wandę Plisz w 2 r. śm.


7.11.2020

8:00 Do Niepokalanego Serca NMP w intencji czcicieli, kapłanów, matek i o powołania kapłańskie; nabożeństwo za zmarłych z wypominkami


7.11.2020 – WIGILIA XXXII NIEDZIELI ZWYKŁEJ

18:00 O zdrowie dla Damiana


8.11.2020 – NIEDZIELA – XXXII ZWYKŁA

7:00 Za †† brata Marka, dziadków Rozalię i Józefa, Marię i Jana i męża Rolanda

8:00 O ustanie pandemii

9:00 Za parafian

10:00 Intencja wolna

11:00 Za śp. Władysława Foję z rodzicami, Walerię i Bronisława, Kazimierę, Stanisława, Rozalię i Piotra Wróblewskich, Zofię i Antoniego, Ewę i Antoniego Marczak, Zenona Ciemcioch, Helenę i Jana Kaźmierczak, Mariannę i Mariana Bednarek, Janinę i Stanisława Walczak, ks. Czesłąwa Lepak i dusze w czyśćcu cierpiące

13:00 O nawrócenie wszystkich w rodzinie w Duchu Świętym a szczególnie babci Marii, brata z żoną oraz powrót do zdrowia męża Piotra

14:30 trydencka

17:15 Nabożeństwo za zmarłych z wypominkami

18:00 Za † Bogusława Kwaśniewskiego (od rodziny Janosików)

20:00 akademicka


9.11.2020 – PONIEDZIAŁEK – ROCZNICA POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ

7:00 Intencja wolna

18:00 Za † Jana Serockiego (od sąsiadów)


10.11.2020 – Wtorek – św. Leona Wielkiego

7:00 O błogosławieństwo dla Polski, dobre rządy, poczucie obowiązku i dobrą wolę w polityce, dążenie wszystkich nas do wspólnego dobra, za Kościół w Polsce i odrodzenie wiary mimo dobrobytu i przeciwności

18:00 Za † Anielę Smuga (od sąsiadów z ul. Pszczyńskiej 112b)


11.11.2020 – Środa – św. Marcina z Tours

7:00 Za †† rodziców Reginę i Bronisława, dziadków Zofię, Stanisława, Mariannę, Franciszka, Annę, Zygmunta i Aleksandra

18:00 W intencji Marcina


12.11.2020 – CZWARTEK – ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA

7:00 Intencja wolna

18:00 W intencji Maksymiliana o zdrowie i pomyślność oraz wszystkie dzieci chore na FAS


13.11.2020 – Piątek – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski

7:00 Za † Anielę Smuga na pamiątkę urodzin

18:00 Za śp. Romana Bil


14.11.2020 – Sobota

8:00 rezerwacja; Nabożeństwo do NMP


14.11.2020 – WIGILIA UROCZYSTOŚCI ŚW. ALBERTA WIELKIEGO

18:00 Za † Janusza Kieloch (od sąsiadów z ul. Pszczyńskiej 118a)


15.11.2020 – NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ ŚW. ALBERTA WIELKIEGO

7:00 Za †† rodziców Joannę i Stanisława, teściów Teklę i Władysława oraz †† z obu stron

8:00 O ustanie pandemii

9:00 Za parafian

10:00 Intencja wolna

11:00 Za †† teściów Annę i Władysława

13:00 Za † Piotra Sinka w 1 r. śm.

14:30 trydencka

17:15 Nieszpory

18:00 Za † Stanisława Frosik w 6 r. śm.

20:00 akademicka


16.11.2020 – Poniedziałek

7:00 Intencja wolna

18:00 Za † Stanisława Skrzypczyk


17.11.2020 – Wtorek – św. Elżbiety Węgierskiej

7:00 Intencja wolna

18:00 Za †† rodziców Wiktorię i Franciszka, Zofię i Antoniego oraz †† z rodzin


18.11.2020 – Środa – bł. Karoliny Kózkówny

7:00 Intencja wolna

18:00 W intencji Jakuba Rzepniewskiego z ok. roczku o szczęśliwy rozwój i Boże błogosławieństwo


19.11.2020 – Czwartek

7:00 Intencja wolna

18:00 Za † Kazimierza Kuzak w 1 r. śm. oraz †† z rodziny Kuzak i Rogoziński


20.11.2020 – Piątek – św. Rafała Kalinowskiego

7:00 Intencja wolna

18:00 Za śp. Jana Pawlik


21.11.2020 – Sobota – Ofiarowanie NMP

8:00 Intencja wolna ; Nabożeństwo do NMP


21.11.2020 – WIGILIA UROCZYSTOŚCI JEZUSA CHRYSTUSA

18:00 Za †† Irenę, Antoniego i Wiktora Kowalczyk


22.11.2020 – NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

7:00 Za †† Feliksa Jarotę, rodziców z obu stron, zięcia Jana oraz rodzeństwo z obu stron

8:00 O ustanie pandemii

9:00 W intencji Jerzego Zontek w 70 r. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

10:00 Za parafian

11:00 W intencji Wojciecha z ok. 50 r. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

13:00 Za † Ryszarda i †† rodziców

14:30 trydencka

17:15 Nieszpory

18:00 Za †† rodziców Karola i Katarzynę, Jana i Katarzynę, Andrzeja, Jana i Józefę oraz Jana i Adelajdę

20:00 akademicka


23.11.2020 – Poniedziałek

7:00 Intencja wolna

18:00 Intencja wolna


24.11.2020 – Wtorek – św. Andrzeja Dung-Lac i towarzyszy

7:00 Intencja wolna

18:00 Za † Irenę Chłosta w 6 r. śm.


25.11.2020 – Środa

7:00 Intencja wolna

18:00 Za †† rodziców Edeltraudę i Mariana Ziober


26.11.2020 – Czwartek

7:00 Intencja wolna

18:00 Za † śp. Katarzynę Czerniecką w 17 r. śm.


27.11.2020 – Piątek

7:00 Intencja wolna

18:00 Za †† mamę Teodorę w 6 r. śm. oraz ojca Feliksa i †† z rodziny Czajorów i Prucnalów


28.11.2020 – Sobota

8:00 Intencja wolna ; Nabożeństwo do NMP